Turkmaster

Turkmaster

TÜRK MASTER (TM) PAYLAŞIM FORMUNA HOŞ GELDİNİZ


  PANDA ANTİ-VİRÜS 2008 Full

  Paylaş
  avatar
  By.DuFy!
  SİTE KURUCUSU
  SİTE KURUCUSU

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 5805
  Yaş : 27
  Nerden : Ankara/Keçiören
  Sitemize vereceğiniz puan: : 10
  Ne YapaK : 27.12.1991
  Tuttugunuz Takım :
  Metin Alanı : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®-NeYapak ForuM.</marquee></font></center>
  ÜYE MADALYASI :
  +Rep :
  80 / 10080 / 100

  -Rep :
  1 / 1001 / 100

  Paylaşım :
  100 / 100100 / 100

  Forum Gücü :
  90 / 10090 / 100

  Milli TAkımımız :
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  DuFy!
  Keçiören: 17

  default PANDA ANTİ-VİRÜS 2008 Full

  Mesaj tarafından By.DuFy! Bir Ptsi Haz. 02, 2008 12:49 pm

  Tanıtım

  YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ YENİİİ
  Panda Antivirus 2008 ile bilgisayarınızı korumak artık çok kolay. Sadece yükleyin ve gerisini Panda Antivirus'e bırakın. Ve güvenli bir şekilde chat yapın, internette dolaşın, resim veya müziklerini internet ortamında arkadaşlarınız ile paylaşın. Pc güvenliğiniz ile ilgili hiç bir şeyi dert etmenize artık gerek yok.

  Özellikler:

  - Antivirus özelliği
  - AntiSpyware özelliği
  - AntiPhishing özelliği
  - AntiRootkit özelliği
  - Profesyonel Sistem taraması
  Yeni Özellik! Online Tarama

  TotalScan Pro ile PC'niz için daha derin taramalar
  Yeni Panda TotalScan Pro ile periyodik olarak sistem taraması yapabilme olanağına sahip olma imkanı bulunuyor. Geçmişteki zararlı girişleri kayıt edip bunları yeniden girmeye çalıştıkları anda da etkisiz hale getirerek arama sürelerini kısaltmayı da başarıyor. Her zaman için en tehlikeli girişler için tetikte!
  Yeni Jenerasyon AntiVirus

  Otomatik olarak tüm virüs tiplerini belirler ve etkisiz hale getirir
  Eğer bir harddiskiniz kaybolduysa, eğer bilgisayarınız başlatılırken bir hata çıkıyorsa, veya bir dosyanız kullanılamaz bir durumda ise, veya bu gibi durumlara benzer durumlar ile karşılaşılıyorsa sisteme bir virüs bulaşmış olabilir. Bu durum internette sörf yaparken, bir dosya indirmişken, bir mail eklenti dosyası açarken oluşmuş olabilir. Truva atları veya solucanlar için de aynı durum geçerlidir tabiki.
  Panda Antivirus 2008 ile interneti rahatça kullanabilir, download yapabilir veya dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ve üstelik virüs, solucan veya truva atları için hiç bir endişeye kapılmanıza gerek yok. Sisteminizin hastalık kapmasını unutun!
  Güçlü Anti-Spyware(AntiCasusyazılım)

  Bilgisayarınızı Spyware'lerden koruyun
  Bilgisayarınızın yavaşlaması, istenmeyen ve her an her yerden karşınıza çıkan açılır pop-up pencereleri, bir anda değişen sistem özellikleri... Bunlar bir spyware'in sisteme giriş yaptığının işaretleri olabilir. Gerçek tehlike ise bu casusların sizin gizli ve önemli dosyalarınıza erişmesi ve bunları çalması olacaktır. Üstelik sizin bu durumdan haberiniz bile olmayacaktır.
  Panda Antivirus 2008 spyware'leri belirler ve tamamı ile sistemden siler. Ve güvenliği belirsiz olan programları da otomatik olarak veya isteğe bağlı olarak siler. detects and completely removes spyware and other annoying programs automatically. Özel dosyalarınızı güvence altına alın!
  AntiPhishing

  Online dolandırıcılara karşı kendinizi savunun
  Bir çok email sizin online banka hesapları bilgilerinizi ele geçirmek için düzmece olarak hazırlanmıştır. Sizin bankanız tarafından gönderilmiş bir email olarak gözükecek şekilde düzenlenen bu tarz emaillar sizin banka hesaplarınıza ulaşmak için düzenlenmiştir. Bu tür tuzaklara düşmenin maliyeti oldukça pahalı şekilde sonuçlanabilir. Banka hesaplarınız elinizden gidebilir. Hesaplarınızdaki paralar bir anda çekilebilir. Panda Antivirus 2008 bu tür emailleri belirleyerek sizi uyarır.
  Panda Antivirus 2008 sizi bu tür tehlikelere karşı korur. Banka ve alışverişlerinizi güven içinde yapın!
  Tehlikeli web sitelerine karşı koruma

  İzinsiz web sitelerine karşı kendinizi koruyun
  Bir çok zararlı yazılım sertifikasız bir internet sitesine girdiğiniz zaman sisteminize sızar. Panda Antivirus 2008 tehlikeli web sitelerine karşı ve buralardan gelebilecek tehlikelere karşı her zaman tetikte. İnternette güvenle sörf yapın!
  AntiRootkit

  Gizli şekilde Pc'nize sızmaya çalışanları belirler
  Rootkit'ler gizli girişlerdir ve özellikle güvenlik duvarlarına farkettirmeden sisteme sızmaları ile ünlüdür. Bu girişler sistem işlemi olarak gözükürler bu sebeple belirlenmeleri oldukça zordur. Panda Antivirus 2008 ile bu sorunları dert etmenize gerek kalmaz. Yardımcı koruma sistemleri sisteminize sızmaya çalışan tüm girişleri engeller. Gizli, görünmez girişlere karşı Pc'nizi koruyun!

  Günlük olarak yapılan güncellemeleri ile her daim tam güvenlik sunar!

  İstenen en düşük Sistem özellikleri:

  İşlemci: Pentium 150 MHz or faster
  RAM: 64 MB
  Hard disk: 170 MB free space
  İşletim Sistemi: Windows Vista 32 & 64 bit, Windows XP 32 & 64 bit, Windows 2000
  Internet Explorer 6.0
  CD-ROM sürücü.  rapidshare.com www.sabote.com_Panda_2008_Full_C.S.K_By_Kral_Yengec.rar.html


  Rar Şifresi:
  www.sabote.com

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 9:28 am