Turkmaster

Turkmaster

TÜRK MASTER (TM) PAYLAŞIM FORMUNA HOŞ GELDİNİZ


  Web Sayfanız İçin Öneriler

  Paylaş
  avatar
  By.DuFy!
  SİTE KURUCUSU
  SİTE KURUCUSU

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 5805
  Yaş : 27
  Nerden : Ankara/Keçiören
  Sitemize vereceğiniz puan: : 10
  Ne YapaK : 27.12.1991
  Tuttugunuz Takım :
  Metin Alanı : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®-NeYapak ForuM.</marquee></font></center>
  ÜYE MADALYASI :
  +Rep :
  80 / 10080 / 100

  -Rep :
  1 / 1001 / 100

  Paylaşım :
  100 / 100100 / 100

  Forum Gücü :
  90 / 10090 / 100

  Milli TAkımımız :
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  DuFy!
  Keçiören: 17

  default Web Sayfanız İçin Öneriler

  Mesaj tarafından By.DuFy! Bir Çarş. Mayıs 21, 2008 3:14 pm

  Web Sayfalarınız İçin Öneriler
  Sayfalarınızı hazırladınız ve internete attınız, artık sayfalarınız herkes tarafından ziyaret ediliyor, siz ve sayfanız da ziyaretçiler tarafından değerlendiriliyorsunuz. İşte siz de aynen ziyaretçiler gibi belli aralıklarla sayfalarınızı ziyaret edin, çünkü hatalar zaman içerisinde uygulama sırasında daha iyi farkedilir.
  Anasayfanıza, mail adresinize ait bir link yerleştirin, çünkü ziyaretçileriniz size ulaşmak, görüş ve önerilerini belirtmek istediklerinde bunu kullanacaklardır.
  Sayfanızda yer alan bilgileri hazırlarken yazım hatası yapmamaya özen gösterin, çünkü hataların çok olduğu bir sayfaya ziyaretçinin tekrar gelmesi düşük bir olasılıktır.
  Sayfanızı belli aralıklarla güncellemelisiniz, yoksa bir ziyaretçi sayfanızı her seferinde aynı görüyorsa bir daha ziyaret etmek istemeyebilir. Bunun yanı sıra sayfanızı güncelleme tarihini sayfanızın uygun ve görünür bir yerine mutlaka yazın, çünkü ziyaretçi son güncelleme tarihine bakarak bir önceki gelişine göre yeni bir şeylerin sayfada olup olmadığını kolayca anlar.
  Anasayfanızda başka sitelere ait linklere yer vermeyin, çünkü ziyaretçi başka sitelere ait linklere daha girişte yönlenerek sizin sayfanızı incelemeden uzaklaşabilir. Başka sitelere ait linkleri anasayfanız dışındaki sayfalarınıza yerleştirin.
  Sayfalarınızda yer verdiğiniz başka sitelere ait linkleri belli periyotlarla kontrol edin. Çünkü bu verdiğiniz linklere ait sitelerden kapananlar olabilir ve bu durumda linkleriniz ziyaretçiyi hata mesajlarıyla karşılaştırabilir. Bu durum da ziyaretçinin sayfanıza olan güvenini zedeler.
  Sayfanızda yeni olan bölüm ve sayfaları yeni vb. adlı bir bölümde tanıtın ve ziyaretçinin sayfalarınızda yenilikler yapıldığını ve bunların neler olduğunu görmesini sağlayın.
  Sayfalarınızın yüklenmesini yavaşlatıcı ve ziyaretçileri sıkıcı, gereksiz yere kullanıldığı izlenimi verecek olan resim, script vb. kutuları kullanmayın.
  __________________

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 8:58 am